שלום, שמי טניה ברוש

JDC_3_DAY_067.jpg

אני מנחת קבוצות ומחברת האתר הזה. כבר 20 שנה אני מרצה, מנחה סדנאות ומלמדת אנשים בתחומים של מיומנויות פרזנטציה ודיבור מול קהל; טכניקות השפעה, שכנוע ותקשורת אפקטיבית; הדרכת קבוצות וקואצ'ינג אישי. בין הלקוחות שלי חברות עסקיות(יוניליבר, אלביט, פיליפס, נייס, מייקרוסופט, 888, מרכז רפואי 'העמק' ועוד), ארגונים חברתיים ועמותות (ג'וינט, סוכנות, מסע) ולפעמים גם אנשים פרטיים. (ראו תמונות למטה)

נולדתי בעיר סנט פטרבורג, רוסיה. מגיל 19 אני חיה במבשרת ציון, ליד ירושלים. וזה כבר יותר מחצי חיים. אני עובדת ומטיילת הרבה בחו"ל וזה אומר שאני חוזרת למבשרת כדי לשלם חשבונות ולזרוק חצילים מקולקלים מהמקרר. במילים אחרות, ישראל היא הבית האמתי והאהוב שלי. 

 

למדתי באוניברסיטה עברית, אוניברסיטת אוקספורד ואוניברסיטת תל אביב. באוניברסיטאות הנפלאות האלה ובמוסדות לימוד לא אקדמיים נוספים שתיתי אין ספור כוסות קפה, ביליתי אין ספור לילות בלי שינה בשיחות סוערות על דברים ברומו של עולם, התאהבתי, התלהבתי, התאכזבתי, בכיתי, טיילתי, קראתי, התחתנתי, התגרשתי, פגשתי חברים לחיים וחברים לרגע. בין לבין גם סיימתי כמה תארים ואפילו קיבלתי דיפלומות במתמטיקה, חינוך, בלשנות, היסטוריה של עם ישראל וייעוץ ארגוני.

כשבני היה בן 8 עזבתי את העבודה ונסעתי לדרום אמריקה לטיול שלא עשיתי אחרי הצבא. (תכלס גם לא הייתי בצבא כי עליתי אחרי גיל 18). שם התנדבנו בבית הילדים בפרו ובמרכז להצלת חיות בר בג'ונגלים באקוודור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זה היה טיול הכי מעניין וארוך עד כה אבל היו עוד הרבה אחרים. ומקווה שעוד יהיו…

מאז שחזרתי מהטיול אני עובדת בתור מרצה מנחת קבוצות עצמאית. אני עובדת הרבה עם מנהלים בחברות בין לאומיות, פעילים בקהילות יהודיות בחו"ל ומנהלי ארגונים ציבוריים.

אם אתם מעוניים להזמין אותי להרצות בארגון שלכם או להעביר סדנה, מוזמנים ליצור איתי קשר. במקרים נדירים אני נותנת ייעוץ אישי ופרטי אבל רק לאנשים שאני חושבת שאני מתאימה להם והם מתאימים לי. אתם מוזמנים מאוד ליצור איתי קשר, לכתוב אלי ולהגיב בהערות. אני תמיד עונה גם אם לא מיד.

 

שלכם,

טניה

גרש.jpg
Cusco-People.jpg
peru-007.jpg
south america 117 (2).jpg
travel-pics1.jpg
travel-pics2.jpg
circle-transp-black7.png

לחצו כדי לראות קורות חיים

cv.png